Soccer
-
Randers FC Reserves - Silkeborg IF Reserves
Denmark Future Cup
1:2
2nd Half
-
Swansea City - Crewe Alexandra
Professional Development League
0:0
1st Half
-
Watford FC - Fleetwood Town Reserve
Professional Development League
0:0
1st Half
-
Olimpia Asuncion Reserves - Club Libertad Asunción Reserves
Paraguay Reserve League
0:0
1st Half
-
Cerro Porteño Reserves - Club Sol de América Reserves
Paraguay Reserve League
0:0
1st Half
-
Tacuary Reserves - Club General Caballero Reserves
Paraguay Reserve League
0:1
1st Half
-
Suwon Bluewings - FC Anyang
K-League 2
2:0
2nd Half
-
Chungbuk Cheongju FC - Seongnam Ilhwa
K-League 2
1:1
2nd Half
-
Club Sportivo Luqueño Women - Club Sportivo Ameliano Women
Paraguay League Women
0:0
1st Half
-
Semen Padang FC - Borneo Samarinda
Liga 1
0:1
_
Basketball
-
Shijiazhuang Xianglan - Guangxi Weizhuang
China National Basketball League
49:51
2Q
Volleyball
-
Finland Women U20 - Ukraine Women U20
CEV European Championship Women U20
0:1
2 Set
-
Belgium Women U20 - Netherlands Women U20
CEV European Championship Women U20
0:0
1 Set
Baseball
-
Hiroshima Toyo Carp - Yokohama Dena Baystars
NPB
10:3
9th Inn
-
Tokyo Yakult Swallows - Chunichi Dragons
NPB
4:4
9th Inn
Table tennis
-
Skala, R - Kveton, O
TT Elite Series
0:1
2 Set
League of Legends
-
Nongshim RedForce Academy - Gen.G Global Academy
LCK CL 2024 Summer
1:0
Map 2
-
JD Gaming - Ninjas in Pyjamas
LPL 2024 Summer Playoffs
1:1
Map 3
-
Ruddy Esports - BoostGate Esports
EMEA 2024 Summer Main Event
0:0
Map 1
-
UOL Sexy Edition - SuperMassive
EMEA 2024 Summer Main Event
0:0
Map 1
Counter-Strike
-
Metizport - Team Sampi
Elisa Invitational Fall 2024
0:0
Map 1
-
Johnny Speeds - TSM
European Pro League Season 19 - Division 2
0:1
Map 2
-
Team Liquid - FURIA Esports
Intel Extreme Masters Cologne 2024
0:0
Map 1
-
Virtus.pro - Team Falcons
Intel Extreme Masters Cologne 2024
0:0
Map 1
-
Permitta - Aurora Young Blud
CCT Season 2 European Series #8
1:1
Map 3
Dota 2
-
SF Pos 4 - Manta Esports
PGL Wallachia Season 2 SEA OQ
1:0
Map 2